Lilypie 2nd Birthday PicLilypie 2nd Birthday Ticker روال عادی زندگی - فرشته مخصوص بهشت

فرشته مخصوص بهشت

روال عادی زندگی

بعد از برگشتنم از چین، پرنیان حسابی بهم چسبیده بود و لحظه ای هم ازم جدا نمیشد. میگفت هیچ کری نکن و فقط با من باش. من هم ساعتها باهاش بازی کردم. 1 روز رفتم سر کار و خوشبختانه 4 روز به مناسبت عید فطر و به دلیل سرویس تعمیرات سالانه ماشین آلات کارخونه، تعطیل بودیم. تو این 4 روز حسابی برای پرنیان وقت گذاشتم تا کمبود مادرش رو جبران کنه. از دیروز رفتارش عادی شده و دیگه اونقدرها هم بهم چسبیده نیست. دیگه مطمئن شده که نمیرم.

از وقتی برگشتم حسابی مریض شدم. انگار آب و هوای ایران بهم نمیسازهنیشخند(بی جنبهچشمک) . بعد از یک ماه تو هتل های 5 ستاره زندگی کردن و آماده بودن همه چیز و کار نکردن و غذا درست نکردن، حسابی تنبل شدم و کارهای خونه یادم رفته!نیشخند 2  روز پیش نوید بهم گفت عزیزم نمیخوای حتی یه چای هم واسه ما دم کنی؟!!!! یادم افتاد که آها! باید وقتی شوهرم میاد خونه، براش چایی دم کنم! البته بعد از 3-4 روز دوباره همه چیز به روال عادی زندگی برگشت و روز از نو و روزی از نو!

پرنیان از فردا میره مهد کودک. ثبت نامش کردم و آزمایشاتش رو هم انجام دادم. با مربی مهدش صحبت کردم و خصوصیات پرنیان رو هم بهش گفتم تا بهتر بتونه باهاش رفتار کنه. خدا کنه با مهد کودک رفتن مریض نشه و آموزش های خوبی ببینه.

پيام هاي ديگران ()        link        ۸:۱٩ ‎ق.ظ - سه‌شنبه ۳۱ شهریور ،۱۳۸۸ - پرنيان