Lilypie 2nd Birthday PicLilypie 2nd Birthday Ticker مهمونهای عزیزمون - فرشته مخصوص بهشت

فرشته مخصوص بهشت

مهمونهای عزیزمون

روز چهارشنبه هفته گذشته شبنم اینا (زن داداشم) با شمیم و علی اومدن مشهد. پرنیان و شمیم و علی حسابی با هم آتیش سوزوندن. خیلی به همه مون خوش گذشت. پرنیان هم از قبل قول گرفته بود که تا وقتی شمیم اینا مشهد هستن، هر شب خونه مامان جون بمونه. هر شب تا ساعت ٢-٣ شب بچه ها با هم بازی میکردن برنامه خواب و زندگی مون کلا تغییر کرده بود. البته اکثر وقتها خونه نبودیم. یه شب رفتیم شهر بازی پروما:

جمعه ناهار رفتیم یکی از رستورانهای شاندیز:

جمعه شب هم مهمونی خونه یکی از دوستانمون دعوت بودیم که شبنم و شمیم رو هم با خودمون بردیم. پرنیان و شمیم اینقدر با هم بازی کردن که آخر شب از خستگی هلاک بودن. البته تا ساعت ٣ با ما بیدار بودن. کلی هم رقصیدن .

البته بماند که خونه و زندگی گلسا رو بهم ریخته بودن:

چقدر خوب بود که ایندفعه تو مهمونی دوستامون شمیم هم بود. چون پرنیان حوصله اش سر نمیرفت و اصلا کاری به کار ما نداشتن. به ما هم حسابی خوش گذشت و تا ساعت ٣ شب اونجا بودیم. از بازی پانتومیم خیلی خیلی خندیدیم. من که تا فرداش ماهیچه های شکمم از خنده درد میکرد.

شنبه شب هم شبنم اینا اومدن خونه ما. طبق معمول بچه ها بازی و ریخته پاش و مامانها هم حرف زدن و عکس دیدن و ...

راستی عیدتون مبارک باشه. پرنیان جون ما هم سیده خانم تشریف دارن!!! من و پرنیان از بابا نوید عیدی های خوبی گرفتیم.تشویق پرنیان خانم از مامان جون هاش هم عیدی لباسهای خوشگلی گرفت.

 

پيام هاي ديگران ()        link        ٩:٤٩ ‎ق.ظ - دوشنبه ۱٦ آذر ،۱۳۸۸ - پرنيان