Lilypie 2nd Birthday PicLilypie 2nd Birthday Ticker برف بازی - فرشته مخصوص بهشت

فرشته مخصوص بهشت

برف بازی

هفته گذشته یه چند روزی مشهد برف اومد . صبحها قبل از رفتن به مهد کودک پرنیان و بابانوید با هم یه ذره تو کوچه برف بازی میکردن، بعد میرفتن مهد. ظهرها پرنیان با چنان ذوقی از برف بازیشون تعریف میکرد که تصمیم گرفتم روز جمعه بریم بیرون شهر که برف بیشتری داره و حسابی سه تایی با هم برف بازی کنیم.

دو سه روز آخر هفته از برف خبری نبود و برفهای روی زمین هم به سرعت آب شدن. در عین حال گفتم حتما شاندیز هنوز برف داره چون اونجا سردتر از مشهده. صبح جمعه شال و کلاه کردیم و رفتیم شاندیز. اما دریغ از یه مولکول برف!!!! ناراحتهر چی به پرنیان گفتیم برفها آب شدن و به جای اون بریم یه پارکی با هم بازی کنیم قبول نکرد و هویچ و گردویی که برای دماغ و چشم آدم برفیش برداشته بود محکم توی دستش نگه داشته بود و اصرار داشت حتما بریم برف بازی.

از شاندیز برگشتیم و رفتیم به سمت طرقبه. خلاصه اینکه در مسیر کوههای طرقبه برف پیدا کردیم. کنار جاده ایستادیم و رفتیم بالای یه تپه و حسابی برف بازی کردیم.

یه آدم برفی هم درست کردیم. هر چی دق و دلی از هم داشتیم با گلوله های برف به سمت هم پرتاب میکردیم!!!خنده آخرهای بازی ما یکی دوتا خانواده دیگه هم به جمع ما پیوستن و شروع به برف بازی کردن. خوشبختانه بچه هم داشتن و با پرنیان دوست شدن.

راستی شال گردن و کلاهی که در عکس پوشیده هنر مامان جون زهره اش(مامان بابا نوید) هست. دستشون درد نکنهقلب

روز خیلی خوبی بود و حسابی بهمون خوش گذشت.

راستی مجموعه کاما بابا لنگ دراز رو برای پرنیان(!!!!) خریدیم و در تعطیلات آخر هفته همش رو نگاه کردیم. بعد هم مجموعه کامل خانواده دکتر ارنست رو خریدیم که در حال نگاه کردن هستیم و هنوز تموم نشده. به نظر من کارتون های اون موقع خیلی آموزنده و جالب بودن. پرنیان هم خیلی خوشش اومده. کارتون خانواده دکتر ارنست بچه ها رو با زندگی طبیعی آشنا میکنه. مثلا توی اون جزیره برای خودشون خونه میسازن، از نیشکر، شکر جدا میکنن و ... بعدش میخوام هاچ زنبور عسل رو بخرم. البته اگه پیداش کنم. اون هم زندگی حشرات رو به بچه ها معرفی میکنه. به نظر من آموزنده هست.

روز پنجشنبه هفته گذشته چهارمین جلسه رفتار با کودک برگزار شد. طبق معمول عالی بود و نکات جالبی در مورد تربیت بچه یاد گرفتم. پیشنهاد میکنم همه مامان ها توی همچین کلاسهایی شرکت کنن. مطمئنا توی همه شهرها هست. باید دنبالش باشین.

مامان خانوم بنده هم هفته گذشته ٢ ساعت بعد از رفتن مهمانهاشون(شبنم اینا و اعظم جون) تشریف بردن شمال. این خانوم خانوما توی خونه بند نمیشن!!! قهریعنی اونا ساعت ۶ پرواز داشتن، مامان خانوم من هم ساعت ٨ شب پرواز داشتن!! قراره وسطهای هفته آینده تشریف بیارن مشهد و ٣ روز بعد هم با هم میریم تهران. مردم از بی مامانیناراحت!!

راستی ما برای تعطیلات تاسوعا و عاشورا میریم تهرانتشویق پرنیان خیلی خوشحاله که هم شمیم و علی و هم عمو نعیم و عمو نادر رو میبینه.

چشمک

 

پيام هاي ديگران ()        link        ٥:۳٧ ‎ق.ظ - چهارشنبه ٢٥ آذر ،۱۳۸۸ - پرنيان