دو هفته تعطیلات

دو هفته گذشته من در تعطیلات تابستانی به سر میبردم.یعنی کلا دو هفته کارخونه تعطیل بود. اونقدر عالی بود که هر چی بگم کم گفتم. تجدید انرژی خوبی بود. پرنیان هم حسابی کیف کرد که مامانش دو هفته پیشش بود و سر کار نمیرفت.

توی این تعطیلات یه هفته رفتیم تهران که بسیار خوش گذشت.پارک نهج ابلاغ، تئاتر کمدی <<با من بخوان>>، دیدن اقوام و گشت و گذار توی مراکز خرید و.... از برنامه ما در سفر تهران بود که واقعا عالی بود. پرنیان و شمیم هم که حسابی با هم بازی کردند. شبها مگه میذاشتن ما بخوابیم!!! هر شب تا ساعت 3 صبح بیدار بودن و بازی میکردن!

روز قبل از عید فطر هم برگشتیم مشهد. خاله ام و دایی ام و دختر دایی ام با خانواده اومدن مشهد و مهمان مامانم بودن. ماهم که دائم شام و نهار اونجا بودیم.نیشخندخلاصه این دوهفته آشپزخونه خونه مون تعطیل بود!چشمک دختر دایی ام یه دختر ناز به اسم غزل داره که توی این سه چهار روز همبازی پرنیان بود. پرنیان حتی شبها خونه نمی اومد و دائم با غزل مشغول بازی بودن.

خبر دیگه اینکه پوریا اینا (داداشی جونم) همگی از پریروز رفتن کوشا داسی (ترکیه) و یه هفته ای اونجا هستن. ایشالا بهشون خوش بگذره.  نادیا اینا (عمه پرنیان) هم الان ارمنستان هستن و هفته دیگه برمیگردن مشهد. ایشالا به اونا هم خوش بگذره. دلمون براشون تنگ شده.

بای بای

/ 1 نظر / 17 بازدید
مامان هیراد

بابا خوشبحالت کاش یکی هم به ما تعطیلی میداد[ناراحت]