اومدن کیارش- اومدن شمیم

وقتی از شماال برمیگشتیم، پسرخاله 11 ساله من کیارش هم با ما اومد مشهد. کیارش اینا ساری زندگی میکنن و چون مامان و بابای کیارش نمیتونستن مرخصی بگیرن و کیارش هم در تعطیلات تابستان حوصله اش سر رفته بود، با ما اومد مشهد و یک هفته خونه مامانم بود. دیگه خوش به حال پرنیان بود!!! از صبح تا شب پرنیان و کیارش باهم بازی میکردن. کیارش با پرنیان خیلی مهربون بود و خوب سرگرمش میکرد. براش کاردستی درست میکرد، کتاب میخوند، نقاشی میکشید و با هم کارتن نگاه میکردن. هر شب هم بعد از افطاری میبردیمشون بیرون. سرزمین عجایب الماس شرق، شهربازی پارک ملت، سینما و انواع رستورانهای مختلف. هر چند مارو حسابی از مار و زندگی انداختن ولی به پرنیان و کیارش خیلی خوش گذشت.  روز جمعه کیارش رو تا فرودگاه همراهی کردیم و تنهایی رفت ساری یش مامان و باباش.

بعد از رفتن کیارش، عمو نعیم و عمو نادر پرنیان از تهران اومدن مشهد و پرنیان بازم کلی خوش به حالش شد. با اومدن عموهای مهربونش، خانوم خانوما سه روز خونه مامان جون باباجونش موند و خونه نیومد. اونجا همه باهاش بازی میکنن و خیلی دوست داره.

دیروز پوریا (داداشی جونم) یک سفر کاری یک روزه اومد مشهد. شمیم طلا هم با باباش اومد مشهدهوراخانومچه بدون مامانش سفر اومده!!!!! یه کوله با خودش آورده و وسایلش از وسیل باباش جداست. دیشب داشتم کوله اش رو بازرسی میکردم ببینم چی آورده فسقلی. چمدان کوچک سفرش شامل یک دو عروسک خرسی در سایزهای مختلف، یه عروسک فیل، یه عروسک کوچولو با کالاسکه اش، یه تلفن موزیکال، یک عدد شیشه شیر (برای خواب شب) و دو سه دست لباس خواب و مهمونی و ...ابله

از دیروز صبح که شمیم اومده تا آخر شب یکسره این دوتا دخترک جیگر طلا باهم بازی کردن و اصلا پلک نزدن. خودشونو از بازی خفه کردن دیگه. آخر شب جفتشون بیهوش شدن و تا امروز ساعت دوازده ظهر خوابیدن!!!! از الان هم تا آخرشب قطعا ادامه بازیهای عقب مونده در مدت دوری از هم رو میکنن. بهشون قول دادم عصری ببرمشون پارک. کاش میشد شمیم بیشتر بمونه. ناراحت ولی حیف که امشب میرن. جای شبنم و علی هم خیلی خالی هست. به خاطر کلاس زبان علی نشد که بیان.

از فردا به مدت دو هفته تعطیل هستیمتشویق ماه رمضون و روزه دری به کارگرهای خط تولید که پای دستگاههای به اون گرمی کار میکنن خیلی فشار آورده.مدیرعاملمون هم دوهفته تعطیلات تابستونی اعلام کرد تا ماه رمضان تمام بشه و برگردیم سرکار. احتمالا ما هم میریم تهرانچشمک دیدن اقوام دوستان. البته نوید چون تعطیل نیست زیاد نمیمونه ولی من میمونم.

/ 7 نظر / 14 بازدید
محمد

اگر مایل به تبادل لینک میباشید از طریق فرم تماس با ما به ما اطلاع دهید در ضمن عنوان لینکتان را فراموش نکنید. آدرس وبلاگ من:http://mht19.blogfa.com عنوان لینک:mht19 باتشکر

مامان پارساپگاه

تعطیلات خوش بگذره

مامان پارساپگاه

خصوصی داری

سيدمهدي

سلام. پست جالبي بود . ولي خيلي وقته نمياي اومدم فقط حالي بپرسم به رسم ادب[قلب]

مامانشون

سلام طاعاتتون قبول همیشه به پنیان جون با عزیزان خوش بگذره تعطیلات تابستانی خوش بگذه سفر به سلامت[قلب]